ALARM SİSTEMLERİ VE ÇÖZÜMLERİ

Kablolu Alarm Sistemleri

Apartman Dairesi, Müstakil Konut, Villa, Otel, Mağaza veya İş yeri gibi mekanların korunmasında kullanılan kablolu alarm sistemleri genişletilebilir alt yapısı sayesinde onlarca sensörü kontrol edebilmektedirler.  Ek modüller ile zone sayısı genişletme, kablosuz ürünlerin entegrasyonu, uzaktan sisteme erişim ve uzaktan kontrol gibi farklı özelliklerde mevcuttur. Tüm alarm sistemlerine PIR hareket algılama sensörü, manyetik kapı sensörü, ışınlı aktif bariyer sensörü, cam kırılma sensörü, su basma sensörü, darbe sensörü, duman algılama sensörü, gaz algılama sensörü, panik butonu vb gibi sistem ekipmanları bağlanabilmektedir. Tüm güvenlik ihtiyaçlarına yönelik genişleyebilir altyapıya sahiptirler. Sistemin kullanılacağı projeye ve risk analizine göre değişik özelliklere sahip ürünler kullanılabilmektedir.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz  alarm  sistemleri  gelişmiş  haberleşme  teknolojisi ile  tüm alanlarda  güvenliğin  sağlanmasında kullanılmaktadır. Hybrid (kablolu kablosuz çalışabilme) özelliği  ile kablosuz donanım dışında kablolu donanımda bağlanabilmektedir. Partition  teknolojisi ile komple veya kısmi kurma yapılabilir.

 Kablosuz PIR hareket sensörü, manyetik kapı sensörü, duman algılama  sensörü, cam kırılma sensörü vb. gibi ekipmanlar ile kapalı alanların  korunmasında esnek çözümler sunmaktadır. Dâhili komünikatörü ile belirlenen  numaraları arayabilir veya merkez bağlantısı ile kontrol edilebilir. Kablosuz  Alarm Sistemleri kablo çekilmesinin zor olduğu veya estetik açıdan kablo  kullanılmasının mümkün olmadığı mekânlarda algılayıcı sensörlerin kablosuz  olarak kullanılmasını sağlar. LED veya LCD ekran ile kullanımı kolaydır.

 TEKNİK DESTEK - SERVİS VE BAKIM İÇİN BİZİ ARAYIN : 0543 401 13 63

  • Eposta
Didim Onur Elektronik

Didim'de Güvenlik Kamera Sistemleri - Alarm Sistemleri - Uydu Sistemleri - Web Tasarım - Toplu Mekanların İnternet Wireless Kurulumu

Eposta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ

Uydu, Güvenlik, Alarm ve İnternet Sistemleri Kurulumu, Teknik Destek Ve Bakım için Bizi Arayın

0543 401 13 63